ust_bar
KURUMSAL NET ALAN ADI HOSTİNG HİZMETLERİ ŞTİ.

Üye Girişi

KURUMSAL NET ALAN ADI HOSTİNG HİZMETLERİ ŞTİ.
ALAN ADI TESCİLİ - ALAN ADI SORGULAMA - ALAN ADI ALMAK HOSTİNG - WEB SİTESİ BARINDIRMA - EMAİL HİZMETLERİ KURUMSAL NET ALAN ADI HOSTİNG HAKKINDA KURUMSALNET ALAN ADI VE İSİM TESCİLİ : 0212 5313559 ALAN ADI TESCİLİ - ALAN ADI SORGULAMA - ALAN ADI ALMAK - HOSTİNG YARDIM
 
Hosting İstanbul Türkiye den verilmektedir.
 

Hosting Lokasyonu  İstanbul Türkiye

Firmamız Kurumsalnet Hosting Hizmetlerini, 2008 itibariyle Mecidiyeköy İstanbul Türkiye deki datacenterdan vermektedir. Gerek web sitelerimizin açılma hızı gerekse maillerin hızlı gönderilip alınması açısından son derece önemli bir adım atmış bulunmaktayız.
Yurt içi internet hat ücretlerinin pahalı olması sebebiyle, evvelce hosting hizmetimizi yurt dışında tutmakta idik. Ancak facebook, youtube gibi bir çok Amerika merkezli web sitelerinin ülkemizde çok yoğun kullanılması sonucu, Türkiye yurtdışı hatlarındaki aşırı yoğunluk host ettiğimiz sitelerin nispeten yavaş çalışmasına ve maillerin 2 saatlere varan sürelerde iletilmesine neden olmuştur. Kurumsal müşterilemizin memnuniyetini artırmak adına, hosting fiyatlarını artırmadan lokasyonları Türkiye' ye taşınmıştır.
Hosting İstanbul adresinde ns1.kurumsalwebhosting.com ve ns2.kurumsalwebhosting.com leri üzerinden hizmet vermekteyiz.
Hosting hizmetinin hangi ülke ve ilde tutulduğunu nasıl anlarsınız?
Bilgisayarımda Başlat >Çalıştır ı tıklayınız.
Açılan penceredeki metin kutusuna ping websitesi.com.tr yazınız. Örnek  ping kurumsalnet.net
Siyah pencere açılacaktır. Orada yazılan ip adresi not ediniz. Örnek:
85.153.17.46 cevabı: bayt=32 süre=223sn  TTL=110 şeklindeki satırda başta bulunan 85.153.17.46 size web sitesinin host edildiği serverın ip adresini vermektedir. Yine buradaki süre ile sitenin hızı hakkında karşılaştırma yapabilirsiniz.
Daha sonra www.ip2location.com sitesini ziyaret edip, açılan pencerede Find Location düğmesinin üstündeki metin alanına not ettiğiniz ip adresini yazın. Find location (Lokasyon bul) düğmesini tıklayınız. Bu iplerin lokasyonunu ekranda göreceksiniz.
 
 
Daha detaylı Bilgi Almak için 0212 5313559 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
 
Lütfen arkadaşlık sitesi, forum siteleri, erotik siteler , mp3 siteleri için hosting başvurusunda bulunmayınız.
 
Etiketler : Hosting istanbul, türkiyede hosting, istanbulda hosting firmaları. Web sitemin hızlı açılması için hostingi Türkiyeye taşımak istiyorum.
----------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
alt

ANA SAYFA   |   ALAN ADI TESCİL   |   HOSTING   |   HAKKIMIZDA   |   ÜYELİK   |   BİZİ TERCİH EDENLER   |   İLETİŞİM   |   YARDIM

 İSİM TESCİLİ

KurumsalNET.NET, Etakip Bilgi ve İletişim Sistemleri San  Tic. Ltd. Şirketi kuruluşudur.

Tel: +90 212 531 22 42 (pbx) Fax: +90 212 531 35 74    Mail:info@kurumsalnet.net
Hizmet sözleşmesi          |         
Gizlilik/Güvenlik Politikası